Lena Świadek, z wykształcenia i pasji pedagog, od ponad dwudziestu lat praktyk i nauczyciel medytacji. Twórca autorskiej metody "Treningu Świadomości" , podchodzącej do człowieka w sposób holistyczny i z uważnością pochylający się nad wszystkimi aspektami: ciałem, myślami, emocjami i intuicją łącząc je w zgodną całość, która umożliwia nam tworzenie pięknych wzorów życia na wszystkich płaszczyznach.

Dusza artystyczna, kochająca przyrodę, taniec, fotografię, film i podróże w nieznane. Partnerka. Mama uroczej trójki 'wielkich', choć wciąż jeszcze małych nauczycieli.

Wykorzystując swoje doświadczenie z medytacją i pracą z ludźmi stworzyła 10 medytacji wraz z Wprowadzeniami, idealnymi na wyjątkowy czas globalnej zmiany. Medytacje wzbogacił o dźwięk i muzykę Paweł Gajewski: muzyk pasjonat i twórca sztuki wizualnej (video, fotografia), trener świadomości, uczeń Leny.

daj sobie uważność

Odtwórz wideo

Nowości

Z mojego bloga

W podróży do Siebie…do Autentyczności

wydarzyło się to, co dzieje się obecnie na naszych oczach. Globalny problem, który dotyczy wszystkich i przez który, dzięki dobie Internetu, przechodzimy faktycznie razem. Ta trudna sytuacja wytwarza na poziomie świadomości ludzkiej nową ścieżkę niezbędną do zrozumienia naszej mocy jako jednostek, ale też mocy naszego połączenia.

Pandemiczne zmęczenie czy zmęczenie pandemią?

W obecnym czasie wiele osób odczuwa duże zmęczenie, często pozornie bez powodu. Nie jest to zwyczajne zmęczenie, które łatwo było znieczulić kawą i działać dalej…To skumulowane zmęczenie naszej całej egzystencji, które teraz domaga się zaopiekowania.

Po co medytować?

Pandemia przyniosła nam wszystkim przyspieszony kurs dojrzewania. Na pewnym poziomie wszyscy zostaliśmy zmuszeni do ‘medytacji’, zamknięci w domach, z których tak łatwo się czasem ucieka w pracę. Nie jest to łatwy czas, ale mimo tego, a może właśnie dlatego jest to doskonały czas na zmianę: korektę kursu dla nas indywidualnie, a dzięki temu globalnie. Kim jestem? Czy lubię moje życie? Jak tak naprawdę chcę żyć jeśli uwierzył(a)bym, że jest to możliwe? Czy żyję dla siebie czy dla norm społeczno-moralnych, jakie mi wpojono? Czy umiem dobyć odwagi i dokonać zmian?

Kontakt

Skontaktuj się ze mną:

Phone : +48 696 937 999